Навчання системі Прозорро

Закупівельну діяльність державні компанії та організації зобов’язані проводити через систему електронних торгів Prozorro, строго дотримуючись Закону «Про державні закупівлі» № 922-VIII від 25 грудня 2015 року. Безпосередньо система Прозорро не працює з будь-якими користувачами, закупівлі і участь в торгах здійснюється через сертифіковані інтернет майданчики, однією з яких є «Держзакупівлі Онлайн». За допомогою «Держзакупівлі Онлайн» у вас є можливість розмістити і провести закупівлю, якщо ви є одержувачем державних коштів, а якщо ви берете участь – потенційним постачальником, то з нашою допомогою ви можете взяти участь в тендері і виграти його на чесній конкурентній основі.

Однак функції «Держзакупівлі Онлайн» на цьому не закінчуються. Наш сайт постійно займається навчальною і консультаційною діяльністю. Ми проводимо виїзні семінари в різних регіонах країни, а також періодично організовуємо тренінги та інші навчальні заходи. Якщо у вас є питання по роботі системи електронних торгів Прозорро, то ви завжди можете задати їх нашим фахівцям по одному з наших телефонів, або написавши нам.

Учасники закупівель, які виступають в якості потенційних постачальників, зможуть отримати консультаційну, навчальну допомогу, яка дозволить їм ефективніше брати участь у закупівлях. Замовники – держкомпанії, завжди можуть отримати юридичну, консультаційну і навчальну допомогу, яка дозволить їм правильно реалізувати процедуру закупівлі. Для них це має величезне значення, так як за порушення законодавства в сфері закупівель передбачається адміністративна відповідальність. Вся документація щодо закупівлі має бути присутня в публічному доступі, а це легко може виявити помилку і навіть викликати проведення перевірки такого замовника.

При появі будь-яких питань по роботі в системі Прозорро і на порталі «Держзакупівлі Онлайн» обов’язково звертайтеся до нас!