Семінари держзакупівлі Прозорро

Система електронних торгів Prozorro є обов’язковою для всіх компаній і організацій, які є одержувачами бюджетних коштів, при здійсненні закупівель товарів, робіт і послуг. І хоча її впровадили в 2016 році, до цього моменту можна виділити низький рівень професіоналізму замовників при реалізації процедури закупівлі, а серед учасників, які виступають в ролі потенційних постачальників, можна виділити невисокий рівень конкуренції.

Щоб замовники могли здійснювати закупівлі відповідно до Закону «Про державні закупівлі» № 922-VIII від 25 грудня 2015 року, а також інших нормативних документів, а учасники торгів ефективно і без додаткових витрат зі свого боку могли боротися за право стати переможцем тендеру, офіційний сертифікований інтернет майданчик Прозорро «Держзакупівлі Онлайн» пропонує навчальні семінари.

Наші семінари проходять в самих різних областях України, в тому числі і в Одеській області. Головною метою семінарів є розкриття юридичних і законодавчих аспектів роботи системи електронних торгів, отримання базових теоретичних знань і отримання безпосереднього практичного досвіду роботи в системі Прозорро на базі інтернет майданчика «Держзакупівлі Онлайн».

Наші семінари допомагають замовникам відповідно до законодавства проводити закупівлі і в потрібний термін оприлюднити всю необхідну документацію про торги. Це допоможе в майбутньому замовнику уникнути проблем з контролюючими інстанціями, які здійснюють моніторинг роботи публічних торгів і мають всі повноваження, щоб приїхати з перевіркою.

Учасники, як майбутні постачальники, за допомогою семінарів зможуть розібратися, як працює Прозорро, що дозволить їм при мінімальних зусиллях і тимчасових витратах вигравати тендери.

Хочете покращити навички роботи в Prozorro, записуйтеся на наші семінари.