Тренінги по закупкам Прозорро

Система публічних електронних торгів Prozorro змінюється, в неї вносяться доповнення і нові можливості, також змінюється і законодавство в сфері державних закупівель. Щоб правильно проводити процедуру закупівлі в зв’язку з усіма існуючими правилами та вимогами, офіційний сертифікований інтернет майданчик Прозорро «Держзакупівлі Онлайн» періодично проводить тренінги. Головною метою таких тренінгів є навчити замовників і учасників теоретичним, правовим і практичним навичкам роботи в електронній системі торгів. Розповісти, як слід правильно користуватися електронним форматом закупівель в рамках Закону України «Про державні закупівлі» № 922-VIII від 25 грудня 2015 року, і на практичних заняттях відпрацювати ці знання.

Замовники – державні підприємства та організації, що здійснюють закупівлі через систему Прозорро, за допомогою наших тренінгів зможуть поліпшити свої професійні навички в проведенні процедури торгів. Правильне проведення закупівлі, а також своєчасна публікація всіх необхідних документів про торги, допоможуть уникнути замовнику штрафів. У публичній системі всі процеси перебувають у відкритому доступі, тому виявити невідповідність досить легко, тим більше постійний моніторинг здійснює спеціальний контролюючий орган, який цілком може призначити перевірку за фактом закінчення закупівлі.

Учасники – майбутні постачальники, за допомогою наших тренінгів зможуть відкрити для свого бізнесу додаткову статтю доходу від періодичних перемог в державних тендерах. Сама система Прозорро побудована таким чином, щоб максимально рівноправними зробити можливості для всіх учасників. А це робить досить високими шанси на перемогу.

  Майбутнє за електронними торгами, тому краще вже зараз відкрити для себе всі нові можливості! У цьому вам допоможуть наші тренінги.