Закупівлі ліків можна контролювати в Прозорро

Тепер закупівлі лікарських препаратів стало набагато простіше контролювати за допомогою системи електронних торгів Прозорро. Справа в тому, що перелік ліків з Державного реєстру лікарських засобів Міністерства охорони здоров’я України буде відразу ж потрапляти в систему електронних закупівель ProZorro. Це дозволить уникнути багатьох проблем, що виникають в цій галузі, і істотно ускладнить життя корупційної складової.

Для звичайних держзамовників це також зручність, тому що не потрібно більше вводити назву ліків вручну, досить вибрати потрібний варіант із запропонованого офіційного списку. Учасники легко зможуть знайти тендер, а також уникнути плутанини в назвах і не попастися на маніпуляції.

Інтегрований перелік з державного реєстру лікарських засобів дасть можливість легко контролювати ціну закупівлі в залежності від регіону, замовника і кількості закуповуваних препаратів. Якщо буде схвалений тендер із завищеною ціною, то це відразу буде видно. Тепер ряд корупційних схем, пов’язаних зі спробами маніпулювати назвами ліків, можна легко відсіяти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *