Про нас

prozoro36Україна перейшла на новий електронний стандарт проведення тендерів із закупівлі товарів і послуг державними компаніями та організаціями з 01 серпня 2016 року. Дана подія підтверджується відповідними законодавчими актами, а сама система носить назву ProZorro. «Прозоро» це перший і дуже важливий крок на шляху боротьби з корупцією в нашій країні, а також сама система дозволяє істотно економити бюджетні гроші. Як це працює і в чому переваги?

 «Прозоро» працює тільки через сертифіковані електронні майданчики, самостійний доступ до системи неможливий. Таким офіційним майданчиком ProZorro є «Держзакупівлі онлайн». Щоб розмістити тендер на закупівлю, як замовник, або взяти участь у торгах з боку потенційного постачальника, вам необхідно зареєструватися в «Держзакупівлі онлайн». В результаті ви будете мати можливість брати участь в аукціоні, а також зможете першими дізнаватися про публікацію нових тендерів на цікаву для вас тему.

Крім того, система «Прозоро» дозволяє детально вивчити умови і ціни роботи замовника з переможцем тендеру, а також користуватися аналізом проведених тендерів по конкретно взятому держпідприємству.

Відкритість і чесність проведення торгів на ProZorro «Держзакупівлі онлайн» дозволяє виграти тендер тієї компанії, яка дійсно надала найбільш вигідні умови та ціни. Це відкриває нові можливості в отриманні доходу для малого і середнього бізнесу, а швидкість і зручність участі в онлайн тендері приваблює відсутністю витрат, які були постійним супутником «паперових» торгів.

Якщо вам потрібна допомога з розміщення тендера з боку замовника, або ви хочете взяти участь в торгах з боку постачальника, на нашому сайті є докладний відео-інструктаж, який обов’язково допоможе вам. У разі питань по роботі системи, ви можете звертатися до нас. Ми дамо вам вичерпну консультацію і допоможемо у вирішенні вашої проблеми!