Прозорро за 2 роки заощадило 52 млрд гривень

За два роки існування системи електронних закупівель Прозорро вдалося заощадити державних коштів на суму в 52 мільярди гривень. На початку серпня поточного року системі виповнилося 2 роки, її офіційне введення, обов’язкове для всіх держзамовників, сталося 01 серпня 2016 року. За 2 роки вдалося провести понад 2 мільйони тендерів.

«Сьогодні два роки з моменту повного переходу всіх закупівель в Україні в електронний формат. Ми не можемо побудувати окремо взятий рай ProZorro, де все буде ідеально, незважаючи на життя поруч. Але ми можемо показати приклад змін, можемо штовхати систему вперед, можемо побудувати нову державну службу в ДП “Прозорро” і департаменті громадських закупівель і можемо стати тією киркою, яка проб’є скелю хоча б в одному місці!» – так цю подію прокоментував перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефедов, на своїй сторінці в Facebook.

Система ProZorro.Продажі отримала і міжнародне визнання. На конкурсі CitiT4I – Challenge, що проходив в Індії в 2017 році, Прозорро була визнана кращим антикорупційним стартапом світу. У 2018 році система отримала антикорупційну нагороду від C5 Accelerate і USA Institute of Peace на конкурсі «The Shield in the Cloud Innovation Challenge».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *